Eshop

Vítejte v obchůdku Arcadia Jewels. Všechny aktuálně dostupné kousky najdete právě tady! A pokud jste si náhodou vyhlídli něco jiného, co momentálně není k mání, nesmutněte. Šperky na přání můžete objednat tady. 

Upozornění ohledně doby dodání:

Arcadia Jewels je malá značka, za kterou stojí dva lidé. Nemáme zaměstnance, ani roboty a ačkoliv se snažíme všechny vaše objednávky odbavit tak rychle, jak je to jen možné, může se stát, že na svůj balíček radosti budete chvilku čekat, zvláště pokud se jedná o termín mezi státními a jinými svátky. Zpravidla však odesíláme do konce pracovního týdne od uhrazení objednávky. Pokud na svou objednávku spěcháte a potřebujete ji mít doma ke konkrétnímu dni, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám mohli vyhovět. 

Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné dny!

Kategorie

Šperky pro váš domov

Dodejte svému útulnému domovu trochu čarodějné atmosféry. Alchymistická dílna představuje řadu Arcadia Home, kde najdete dekorace s poklady z hmyzího království. Pro všechny čarodějky a víly, které chtějí mít blízko k přírodě, i když žijí v betonové džungli.

Kolekce

Šperky z Arcadie nevznikají náhodně. Každý jednotlivý kousek je součástí dokonalého celku, inspirovaného přírodou a její pomíjivou krásnou kolem nás. Objevte jejich poselství.

Nyx

Přilétají noční motýli a na křídlech nesou vílí prach...

Fae

Utkaná z vílího prachu a písní o jiných světech. Plná třpytu, ranní rosy a duhových světel vás nechá nahlédnout mezi okřídlené bytosti. Taková je Fae. Limitovaná kolekce šperků s vílí tématikou. Nech se přenést do světa fantazie a poznej, co je dospělým očím skryto.

Gardena

Magická zahrada plná květů a zeleně přímo ve tvé šperkovnici! Dopřej si únik z betonové džungle a nech se unést romantickou atmosférou českého venkova během toho nejkrásnějšího jara. 

Yaga

V samotném srdci lesa žije čarodějka. Žije v srdci každého lesa v každém okamžiku historie planety země. Její dary v chladném vzduchu pomalu ale jistě manifestují jarní vůně a probouzí k životu spící stromy. Poznej střipky lesní magie.

Venus

Něžnost. Minimalismus. Láska. Taková je Venus, věnovaná oslavě lásky, té největší a nejnezlomnější síle, kterou může lidská bytost vládnout. Přenáší hory, láme kletby a rezonuje časem i prostorem. Nech se unášet láskou.

Pohádkové Vánoce

Vzpomínáš na ty kouzelné dny, když jsi byla malá? Jak v domě vonělo cukroví, v oknech zářila světýlka, v televizi běžely jen pohádky a ty jsi se plížila po špičkách a potají nakukovala ke stromečku, jestli uvidíš Ježíška? Doma bylo teplo a všude bylo plno lásky, kouzel a zázraků. Tyhle kouzelné Vánoce jsem zaklela do vánočních šperků, abys vzpomínku na ně mohla navždy nosit u srdce.

Hecate

Blíží se Samhain, noc, kdy se stírají hranice mezi světy a kouzla jsou skutečnější více než kdy jindy. Z jeho kouzel se zrodila Hecate, limitovaná kolekce tématických šperků, která potěší všechny, co jsou ve skrytu duše tak trochu čarodějkami.

Autumna

Přišel podzim a do alchymistické laboratoře přivál první spadané listí. Zrodily se z něj šperky, ve kterých je v čase zakletá samotná esence toho nejkrásnějšího babího léta i sychravého říjnového počasí. Nepřeberné množství barev, tvarů i velikostí. Uvnitř chladného kovu bije organické srdce z našich lesů, díky kterému budete přírodě nablízku i uprostřed betonové džungle. Zamiluj se do podzimu.

Alohomora

Na okno alchymistické dílny zaťukala sova. Říkala, že léto už je prý definitivně za námi a ve škole čar a kouzel už se zase dějí věci. A aby prý se neřeklo, nepřilétla s prázdnou a donesla hrstičku pokladů ze světa kouzelníků. Limitovaná kolekce šperků utkaných ze vzpomínek a snů z dětství je pojmenovaná po zaklínadle, které otevírá tajné dveře do kouzelného světa, do kterého se i po těch všech letech rádi vracíme. 

Lammas

Léto je téměř za námi, ale jeho střípky zůstávají navždy zmražené v čase v kolekci Lammas, oslavující období plné hojnosti, slunce, života a pestrobarevných květů. Poznej sluncem zalitou letní romanci na českém venkově a rozluč se s létem v lásce a stylu.

Sybille

Limitovaná kolekce Sybille, inspirovaná velkou arkánou, je doplněná o originální balení v podobě tarotové karty s autorskou ilustrací.

Noctis

Přilétají noční motýli a na křídlech nesou vílí prach...

Titania

Na průsvitných třpytivých křídlech přilétá Titania, kolekce utkaná z vílího prachu a barev duhy. Pro všechny, kterým hluboko v srdci spí magická bytost, která čeká na probuzení. Prozkoumej jedinečné šperky rozmanitých barev a tvarů inspirované vílí říší a kouzelnými obrazy české tvůrkyně Katastrofé a staň se naokamžik vílí královnou.

Lilac

Magický šeřík je zpět! Limitovaná kolekce sezónních šperků v sobě ukrývá kouzla a tajemství z hloubi jarní přírody, zakleté v surových minerálech a něžných šeříkových kvítcích zakletých v čase v kovovém kabátku.

Fleurs

Jaro zahalilo svět do všech duhových barev a v alchymistické dílně se zrodila Fleurs, kolekce která navždy zmrazila v čase všechnu tu pomíjivou krásu. Nepřeberné množství tvarů a barev všech oblíbených jarních kvítků čeká, aby se mohlo stát tím nejoriginálnějším doplňkem. Vdechni atmosféru romantického venkovského jara a dovol své šperkovnici rozkvést.

Vitalis

Příroda se začíná probouzet k životu s blížícím se jarem. Venku se objevují první kvítky, stromy si chystají pupeny a hmyz se po dlouhé zimě dává do práce. Z procitnutí světa kolem nás se zrodila Vitalis, jarní kolekce plná života, která do vaší šperkovnice přinese věčné jaro. Vybírej z nepřeberného množství hmyzů, květů, barev a tvarů, které dovede vyčarovat jen příroda.

Siren

Z šumění vln a třpytivých šupin bájných stvoření se zrodila Siren, nová kolekce šperků, ve které najdete potopené poklady z hlubin moře.
Zaposlouchej se do zpěvu sirén a zjisti, který ze šperků si tě volá k sobě. Perleť, mušle, lastury a minerály hrající všemi barvami duhy, spoutané v lesklém měděném kabátku okouzlí zapřísáhlé minimalistky i milovnice extravagantnějších kousků.

Bohemia

Šperky utkané z dětských vzpomínek na ta nejkouzelnější léta na venkově u babičky, z těch nejkrásnějších pokladů z našich polí, lesů, luk i zahrádek. Zažij znovu bezstarostné pohádkové léto mimo ruch velkoměsta.

Pixie

Nepřekonatelná chuť navléct se do pastelově růžových květovaných šatiček, posypat se třpytkama a odfrčet do západu slunce na svém duhovém jednorožci? Přesně pro tyhle krizovky je tu Pixie, třpytivá rosegold kolekce šperků s minerály a třpytivými kamínky české značky Preciosa, díky kterým může být každý na chvilku princeznou nebo duhovou vílou.

Bestiola

Motýli v břiše a brouci v hlavě? Ochoč si je a nos je jako šperk. Limitovaná jarní kolekce unikátních hmyzích šperků nadchne každého, kdo se rád krášlí podivnostmi. Poddej se půvabu těch nejmenších tvorečků mezi námi.

Všechny produkty

Kategorie