Eshop

Vítejte v obchůdku Arcadia Jewels. Všechny aktuálně dostupné kousky najdete právě tady! A pokud jste si náhodou vyhlídli něco jiného, co momentálně není k mání, nesmutněte. Šperky na přání můžete objednat tady. 

Upozornění:

Arcadia Jewels je malá značka, za kterou stojí dva lidé. Nemáme zaměstnance, ani roboty a ačkoliv se snažíme všechny vaše objednávky odbavit tak rychle, jak je to jen možné, může se stát, že na svůj balíček radosti budete chvilku čekat, zvláště pokud se jedná o termín mezi státními a jinými svátky. Zpravidla však odesíláme do konce pracovního týdne od uhrazení objednávky. Pokud na svou objednávku spěcháte a potřebujete ji mít doma ke konkrétnímu dni, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám mohli vyhovět. 

Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné dny!

INFO: Doručení na Slovensko

Upozornění: Arcadia doručuje i na Slovensko! Při objednávce je však nutné ponechat v kontaktním formuláři místo doručení jako Českou Republiku a následně zvolit "Doručení na Slovensko" až v při volbě dopravy. Pří volbě platební metody zvolte "Bankovní převod – SR", abyste v emailu s výzvou k úhradě obdrželi IBAN a ostatní nezbytné údaje pro zahraniční transakci. Majitelé českých bankovních účtů mohou samozřejmě využít metodu vnitrostátního převodu.

Kategorie

Novinka – šperky pro váš domov

Dodejte svému útulnému domovu trochu čarodějné atmosféry. Alchymistická dílna představuje řadu Arcadia Home, kde najdete dekorace s poklady z hmyzího království. Pro všechny čarodějky a víly, které chtějí mít blízko k přírodě, i když žijí v betonové džungli.

Kolekce

Šperky z Arcadie nevznikají náhodně. Každý jednotlivý kousek je součástí dokonalého celku, inspirovaného přírodou a její pomíjivou krásnou kolem nás. Objevte jejich poselství.

Lammas

Léto je téměř za námi, ale jeho střípky zůstávají navždy zmražené v čase v kolekci Lammas, oslavující období plné hojnosti, slunce, života a pestrobarevných květů. Poznej sluncem zalitou letní romanci na českém venkově a rozluč se s létem v lásce a stylu.

Sybille

Limitovaná kolekce Sybille, inspirovaná velkou arkánou, je doplněná o originální balení v podobě tarotové karty s autorskou ilustrací.

Tropico

Venku tropy a v alchymistické dílně se rodí tropické rostliny. Minikolekce pro milovníky pokojovek přináší všechny oblíbence ze zelených koutků vašeho krásného domova. Lístky s láskou opečovávaných rostlinek zamrzly v čase a čekají na své hrdé nositele. Poznej kouzelný svět pokojových rostlin.

Noctis

Přilétají noční motýli a na křídlech nesou vílí prach...

Titania

Na průsvitných třpytivých křídlech přilétá Titania, kolekce utkaná z vílího prachu a barev duhy. Pro všechny, kterým hluboko v srdci spí magická bytost, která čeká na probuzení. Prozkoumej jedinečné šperky rozmanitých barev a tvarů inspirované vílí říší a kouzelnými obrazy české tvůrkyně Katastrofé a staň se naokamžik vílí královnou.

Lilac

Magický šeřík je zpět! Limitovaná kolekce sezónních šperků v sobě ukrývá kouzla a tajemství z hloubi jarní přírody, zakleté v surových minerálech a něžných šeříkových kvítcích zakletých v čase v kovovém kabátku.

Fleurs

Jaro zahalilo svět do všech duhových barev a v alchymistické dílně se zrodila Fleurs, kolekce která navždy zmrazila v čase všechnu tu pomíjivou krásu. Nepřeberné množství tvarů a barev všech oblíbených jarních kvítků čeká, aby se mohlo stát tím nejoriginálnějším doplňkem. Vdechni atmosféru romantického venkovského jara a dovol své šperkovnici rozkvést.

Vitalis

Příroda se začíná probouzet k životu s blížícím se jarem. Venku se objevují první kvítky, stromy si chystají pupeny a hmyz se po dlouhé zimě dává do práce. Z procitnutí světa kolem nás se zrodila Vitalis, jarní kolekce plná života, která do vaší šperkovnice přinese věčné jaro. Vybírej z nepřeberného množství hmyzů, květů, barev a tvarů, které dovede vyčarovat jen příroda.

Striga

Z divoké krásy přírody v severních Čechách, z magie prastarých stromů a duší šeptajících v kamení se zrodila Striga, zimní kolekce opředená pradávnými kouzly. Ty nejkrásnější minerály, kouzelní tvorové z hmyzí říše i poklady z hloubi lesů navždy zmražené v čase čekají na své víly a čarodějky, aby jim zapůjčily kouzelnou moc divokého severu.

Pohádkové Vánoce z alchymistické dílny

Vzpomínáš na ty kouzelné dny, když jsi byla malá? Jak v domě vonělo cukroví, v oknech zářila světýlka, v televizi běžely jen pohádky a ty jsi se plížila po špičkách a potají nakukovala ke stromečku, jestli uvidíš Ježíška? Doma bylo teplo a všude bylo plno lásky, kouzel a zázraků. Tyhle kouzelné Vánoce jsem zaklela do vánočních šperků, abys vzpomínku na ně mohla navždy nosit u srdce.

Frøst

Zimní magie, překrásné minerály a zmražené střípky přírody v jemném stříbrném kabátku přímo od ledové královny. Nech si srdce sežehnout prvním letošním mrazem. 

Fae

Kouzelné poklady od lesních bytostí zdobené těmi nejkrásnějšími minerály a poklady ze živé přírody. Taková je Fae, minikolekce osmi unikátních spon, která vnese trochu magie i do těch nejvšednějších dní.

Salem

Blíží se Samhain, noc, kdy se stírají hranice mezi světy a kouzla jsou skutečnější více než kdy jindy. Z jeho kouzel se zrodila Salem, limitovaná kolekce tématických šperků, která potěší všechny, co jsou ve skrytu duše tak trochu čarodějkami.

Autumna

Přišel podzim a do alchymistické laboratoře přivál první spadané listí. Zrodily se z něj šperky, ve kterých je v čase zakletá samotná esence toho nejkrásnějšího babího léta i sychravého říjnového počasí. Nepřeberné množství barev a tvarů pokladů z české přírody bude dokonalým doplňkem všem milovníkům tohoto překrásného ročního období.

Siren

Z šumění vln a třpytivých šupin bájných stvoření se zrodila Siren, nová kolekce šperků, ve které najdete potopené poklady z hlubin moře.
Zaposlouchej se do zpěvu sirén a zjisti, který ze šperků si tě volá k sobě. Perleť, mušle, lastury a minerály hrající všemi barvami duhy, spoutané v lesklém měděném kabátku okouzlí zapřísáhlé minimalistky i milovnice extravagantnějších kousků.

Bohemia

Šperky utkané z dětských vzpomínek na ta nejkouzelnější léta na venkově u babičky, z těch nejkrásnějších pokladů z našich polí, lesů, luk i zahrádek. Zažij znovu bezstarostné pohádkové léto mimo ruch velkoměsta.

Pixie

Nepřekonatelná chuť navléct se do pastelově růžových květovaných šatiček, posypat se třpytkama a odfrčet do západu slunce na svém duhovém jednorožci? Přesně pro tyhle krizovky je tu Pixie, třpytivá rosegold kolekce šperků s minerály a třpytivými kamínky české značky Preciosa, díky kterým může být každý na chvilku princeznou nebo duhovou vílou.

Gardena

Magická zahrada plná květů a zeleně přímo ve tvé šperkovnici! Dopřej si únik z betonové džungle a nech se unést romantickou atmosférou českého venkova během toho nejkrásnějšího jara. 

Bestiola

Motýli v břiše a brouci v hlavě? Ochoč si je a nos je jako šperk. Limitovaná jarní kolekce unikátních hmyzích šperků nadchne každého, kdo se rád krášlí podivnostmi. Poddej se půvabu těch nejmenších tvorečků mezi námi.

Všechny produkty

Kategorie