Eshop

Vítejte v obchůdku Arcadia Jewels. Všechny aktuálně dostupné kousky najdete právě tady! A pokud jste si náhodou vyhlídli něco jiného, co momentálně není k mání, nesmutněte. Šperky na přání můžete objednat tady. 

INFO: Doručení na Slovensko

Upozornění: Arcadia doručuje i na Slovensko! Při objednávce je však nutné ponechat v kontaktním formuláři místo doručení jako Českou Republiku a následně zvolit "Doručení na Slovensko" až v při volbě dopravy. Pří volbě platební metody zvolte "Bankovní převod – SR", abyste v emailu s výzvou k úhradě obdrželi IBAN a ostatní nezbytné údaje pro zahraniční transakci. Majitelé českých bankovních účtů mohou samozřejmě využít metodu vnitrostátního převodu.

Kategorie

Novinka – šperky pro váš domov

Dodejte svému útulnému domovu trochu čarodějné atmosféry. Alchymistická dílna představuje řadu Arcadia Home, kde najdete dekorace s poklady z hmyzího království. Pro všechny čarodějky a víly, které chtějí mít blízko k přírodě, i když žijí v betonové džungli.

Kolekce

Šperky z Arcadie nevznikají náhodně. Každý jednotlivý kousek je součástí dokonalého celku, inspirovaného přírodou a její pomíjivou krásnou kolem nás. Objevte jejich poselství.

Vitalis

Příroda se začíná probouzet k životu s blížícím se jarem. Venku se objevují první kvítky, stromy si chystají pupeny a hmyz se po dlouhé zimě dává do práce. Z procitnutí světa kolem nás se zrodila Vitalis, jarní kolekce plná života, která do vaší šperkovnice přinese věčné jaro. Vybírej z nepřeberného množství hmyzů, květů, barev a tvarů, které dovede vyčarovat jen příroda.

Striga

Z divoké krásy přírody v severních Čechách, z magie prastarých stromů a duší šeptajících v kamení se zrodila Striga, zimní kolekce opředená pradávnými kouzly. Ty nejkrásnější minerály, kouzelní tvorové z hmyzí říše i poklady z hloubi lesů navždy zmražené v čase čekají na své víly a čarodějky, aby jim zapůjčily kouzelnou moc divokého severu.

Pohádkové Vánoce z alchymistické dílny

Vzpomínáš na ty kouzelné dny, když jsi byla malá? Jak v domě vonělo cukroví, v oknech zářila světýlka, v televizi běžely jen pohádky a ty jsi se plížila po špičkách a potají nakukovala ke stromečku, jestli uvidíš Ježíška? Doma bylo teplo a všude bylo plno lásky, kouzel a zázraků. Tyhle kouzelné Vánoce jsem zaklela do vánočních šperků, abys vzpomínku na ně mohla navždy nosit u srdce.

Frøst

Zimní magie, překrásné minerály a zmražené střípky přírody v jemném stříbrném kabátku přímo od ledové královny. Nech si srdce sežehnout prvním letošním mrazem. 

Fae

Kouzelné poklady od lesních bytostí zdobené těmi nejkrásnějšími minerály a poklady ze živé přírody. Taková je Fae, minikolekce osmi unikátních spon, která vnese trochu magie i do těch nejvšednějších dní.

Salem

Blíží se Samhain, noc, kdy se stírají hranice mezi světy a kouzla jsou skutečnější více než kdy jindy. Z jeho kouzel se zrodila Salem, limitovaná kolekce tématických šperků, která potěší všechny, co jsou ve skrytu duše tak trochu čarodějkami.

Autumna

Přišel podzim a do alchymistické laboratoře přivál první spadané listí. Zrodily se z něj šperky, ve kterých je v čase zakletá samotná esence toho nejkrásnějšího babího léta i sychravého říjnového počasí. Nepřeberné množství barev a tvarů pokladů z české přírody bude dokonalým doplňkem všem milovníkům tohoto překrásného ročního období.

Siren

Z šumění vln a třpytivých šupin bájných stvoření se zrodila Siren, nová kolekce šperků, ve které najdete potopené poklady z hlubin moře.
Zaposlouchej se do zpěvu sirén a zjisti, který ze šperků si tě volá k sobě. Perleť, mušle, lastury a minerály hrající všemi barvami duhy, spoutané v lesklém měděném kabátku okouzlí zapřísáhlé minimalistky i milovnice extravagantnějších kousků.

Bohemia

Šperky utkané z dětských vzpomínek na ta nejkouzelnější léta na venkově u babičky, z těch nejkrásnějších pokladů z našich polí, lesů, luk i zahrádek. Zažij znovu bezstarostné pohádkové léto mimo ruch velkoměsta.

Nightmare

Ochoč si svou noční můru. Vybírej z hmyzí limitky šperků s motivy nočních motýlů všech tvarů a barev pro každou čarodějku či milovnici netradičních doplňků.

Lilac

Magický šeřík je zpět! Limitovaná kolekce sezónních šperků v sobě ukrývá kouzla a tajemství z hloubi jarní přírody, zakleté v surových minerálech a něžných šeříkových kvítcích zakletých v čase v kovovém kabátku.

Pixie

Nepřekonatelná chuť navléct se do pastelově růžových květovaných šatiček, posypat se třpytkama a odfrčet do západu slunce na svém duhovém jednorožci? Přesně pro tyhle krizovky je tu Pixie, třpytivá rosegold kolekce šperků s minerály a třpytivými kamínky české značky Preciosa, díky kterým může být každý na chvilku princeznou nebo duhovou vílou.

Gardena

Magická zahrada plná květů a zeleně přímo ve tvé šperkovnici! Dopřej si únik z betonové džungle a nech se unést romantickou atmosférou českého venkova během toho nejkrásnějšího jara. 

Bestiola

Motýli v břiše a brouci v hlavě? Ochoč si je a nos je jako šperk. Limitovaná jarní kolekce unikátních hmyzích šperků nadchne každého, kdo se rád krášlí podivnostmi. Poddej se půvabu těch nejmenších tvorečků mezi námi.

Arbores

Poklady přímo ze srdce českých luhů a hájů, abyste mohli mít malý střípek přírody stále u sebe, i když jste třeba zrovna ztracení uprostřed betonové džungle. Zaposlouchej se do šumu stromů a odhal všechna jejich tajemství.

Luna

Kolekce utkaná z kouzla chladných zimních nocí přilétla na křídlech nočních motýlů a přinesla s sebou první kousky z alchymistické dílny ve stříbrném kabátku.

Lux

Minimalismus je sexy. Jednoduché tvary a linie, hra světel a surová měď v barvě růžového zlata. Poznej magii světla a staň se bohyní.

Všechny produkty

Kategorie